Psia apteczka - WashDog

Psia apteczka

Psia apteczka to niezbędny element bagażu każdego właściciela psa. Wybierając się na wakacje z psem, oprócz jego książeczki zdrowia, pamiętaj, aby zabrać psią apteczkę. Zastanawiasz się co powinno się w niej znaleźć? Sprawdź czy masz już wszystko i w drogę!

STAŁE LEKI

Jeśli Twój pies przyjmuje na stałe jakieś leki, to koniecznie weź je ze sobą na wyjazd. To bardzo ważne, żeby nie przerywać podawania stałych leków nawet na kilka dni.

DEZYNFEKCJA

Zabierz ze sobą środek do dezynfekcji rany. Może to być popularny octenisept, woda utleniona lub inny środek odkażający.

PROSZEK DO TAMOWANIA KRWAWIENIA

Proszek do tamowania krwawienia sprawdzi się przy drobnych ranach szczególnie przy naderwaniu pazura lub przy podkrwawieniu pazurów podczas ich obcinania. Nie wolno go stosować na głębokie rany.

WODA UTLENIONA

Przyda się nie tylko do dezynfekcji ale również jako szybki środek wywołujący wymioty u psa. W sytuacji gdy pies zje coś niebezpiecznego (np. leki) a nie masz możliwości szybkiego dojazdu do weterynarza, wlej psu do pyska wodę utlenioną. Woda spowoduje wymioty i pies zwróci niepożądaną substancję zanim wchłonie się ona do organizmu.

OPATRUNEK I BANDAŻ ELASTYCZNY

Kiedy rana jest już zdezynfekowana, załóż opatrunek i zabezpiecz go bandażem elastycznym. Bandaż powinien zabezpieczyć ranę na tyle, żeby pies nie starał się ściągać opatrunku.

WĘGIEL AKTYWNY, TABLETKI PRZECIW BIEGUNCE I PROBIOTYKI

Te leki przydadzą się, gdy pies będzie miał problemy żołądkowe.

LASSO NA KLESZCZE 

Nawet jeśli zabezpieczasz psa przeciwko pasożytom, zawsze może trafić się kleszcz. Nie wyciągaj go gołą ręką. Załóż rękawiczki jednorazowe i przy pomocy lassa na kleszcze usuń go ze skóry psa. 

JEDNORAZOWE RĘKAWICZKI

Zawsze potrzebne.

KSIĄŻECZKA ZDROWIA PSA LUB PASZPORT

Zabierz ze sobą książeczkę zdrowia psa a jeśli wybierasz się za granicę koniecznie weź psu paszport UE i sprawdź czy ma aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.

Psia apteczka jest niezbędna nie tylko w podróży, ale również w domu. Tak na wszelki wypadek, dobrze jest do niej zerknąć co jakiś czas i sprawdzić, czy wszystko w niej jest i czy leki nie są przeterminowane.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}

Dzień dobry,

Dziękujemy za zamówienie Karty Wash Dog.

System Kart Wash Dog planujemy uruchomić w czerwcu 2019.

Do tego czasu możesz odwiedzać nasze myjnie codziennie w godzinach 8:00:22:00 bez konieczności posiadania Kart Wash Dog