5 powodów, dla których lubimy ALVIS Życie z psem

5 powodów, dla których lubimy ALVIS

Alvis to profesjonalny serwis opieki nad zwierzętami działający w Polsce od 2019 r.  Opiekunowie Alvisa są zawsze gotowi zająć się Twoim psem u siebie w domu lub wyprowadzić go na spacer i pobawić się z nim podczas Twojej nieobecności. Już nie musisz się martwić z kim zostawić psa podczas urlopu czy podróży służbowej. Jeśli zanosi się na długi dzień w pracy, opiekun Alvis wyprowadzi psa, a Tobie prześle zdjęcia i mapkę z dokładną trasą spaceru.

Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się jak działa Alvis. Co sprawia, że są najlepsi na rynku i godni zaufania? 

INDYWIDUALNA OPIEKA

W domu opiekuna nie ma innych zwierząt, co zapewnia pełną uwagę i troskę skupioną na jednym czworonogu. To gwarantuje psu komfort, nie zmienia jego trybu życia i sprawia, że ulubione zabawki i legowisko są zawsze na miejscu.

SELEKCJA I SZKOLENIA OPIEKUNÓW

Alvis przeprowadza rygorystyczny proces selekcji, szkoleń online, testów oraz staży dla swoich opiekunów. Tylko 1 na 20 kandydatów przechodzi wszystkie etapy rekrutacji, co zapewnia wysoką jakość świadczonej opieki.

KOORDYNACJA ZESPOŁU

Zespół koordynatorów Alvis zajmuje się organizacją zleceń od początku do końca. Klient nie musi samodzielnie szukać i umawiać się z opiekunem. Wszystko jest starannie zarządzane przez zespół Alvisa, co ułatwia proces korzystania z usług.

RAPORTY I ŚLEDZENIE

Po każdej usłudze Alvis wysyła klientowi tracker z mapą GPS oraz czasem. Umożliwia to kontrolę czasową oraz śledzenie trasy, którą podążał opiekun z psem. Jest to dodatkowe zabezpieczenie i komfort dla klienta.

SPECJALISTYCZNA SMYCZ

Alvis posiada własną amunicję w postaci specjalistycznej smyczy, która uniemożliwia psu zerwanie się z niej. To zapewnia większe bezpieczeństwo podczas spacerów i zabezpiecza zwierzę przed ucieczką.

NOWOŚĆ

Specjalnie dla swoich klientów Alvis wprowadził usługę odprowadzenia psa do salonu Wash Dog. Opiekun Alvis może zaprowadzić Twojego psa na wcześniej umówioną wizytę pielęgnacji a po jej zakończeniu odbierze pieska i zaprowadzi go do domu. 

Dodatkowo Alvis i Wash Dog przygotowały dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert, rabatów i promocji. Z nami możesz być pewien, że Twój pies jest w dobrych rękach. Więcej szczegółów oraz informację jak umówić się na pierwszy spacer znajdziesz w naszych newsletterach i na stronie internetowej www.dog-walk.pl 

 

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-size: cover;background-position: top center;background-attachment: initial;background-repeat: initial;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}

Dzień dobry,

Dziękujemy za zamówienie Karty Wash Dog.

System Kart Wash Dog planujemy uruchomić w czerwcu 2019.

Do tego czasu możesz odwiedzać nasze myjnie codziennie w godzinach 8:00:22:00 bez konieczności posiadania Kart Wash Dog