Image module
Image
Wash Dog EXPRESS Bemowo
ppłk. Wacława Szadkowskiego 2A,
01-493 Warszawa
telefon: 602 250 636
e-mail: washdog.bemowo@washdog.pl
Image
Godziny otwarcia
8:00-22:00

Samoobsługowa myjnia dla psów

Wash Dog EXPRESS to samoobsługowa myjnia dla psów. Tu szybko i wygodnie wykonasz mycie psa. W myjni są kosmetyki do mycia psa (szampon, odżywka) oraz specjalna suszarka do suszenia psa. Kąpanie psów w samoobsługowej myjni dla psów to czysta przyjemność. Kosmetyki są już w cenie a kąpiel psa zajmie około 15 min. Nie myśl jak często kąpać psa, po prostu przyjdź i skorzystaj kiedy potrzebujesz. Zapraszamy!
Ocena Google
4.3
Na podstawie 24 recenzji
js_loader

Samoobsługowa myjnia dla psa

Zobacz nasz punkt

Jak skorzystać z myjni dla psa?

Parking

Samoobsługowa myjnia dla psów jest przy stacji paliw Orlen. Parking bezpośrednio przed myjnią dla psa.

Galeria zdjęć

Opinie Klientów

20 zloty for 6and a half minutes which is plenty for my dog. A nice feature is the Pause button so you don't lose time if you want to soap up or brush your dog. The only minus is there is no lock on the door. That could be a problem if another dog comes in
Frank Fileccia
Frank Fileccia
11:57 27 May 23
Ta myjnia to gamechanger. W pomieszczeniu jest sporo miejsca, klimatyzator, duża wanna z wygodnymi drzwiczkami i schodkami. W kilku miejscach zamocowano oczka, żeby można było przypiąć ruchliwego psa. Kosmetyki dobrej jakości, sierść po nich byla puszysta i pachnąca. Bardzo dużym plusem jest możliwość pauzowania programu, dzięki czemu nie traci się pieniędzy. A finansowo myjnia wychodzi bardzo korzystnie. Mycie szamponem i odżywką + suszenie owczarka niemieckiego kosztowało 30 zł, choć wydaje mi się, że następnym razem pójdzie mi to o wiele sprawniej, więc również taniej. Miłym akcentem są smaczki dla psów. Bardzo polecam!
Martyna W
Martyna W
18:57 23 Aug 23
Gdyby było można to dałbym 4,99 gwiazdki 😉 za zbyt rozwodniony (słabo pieniący się) szampon i podobnie odżywkę (to był pierwszy raz bez wcześniejszego doświadczenia w WDE, następnym razem będę brał swój szampon). Ale poza tym to rewelacja. Za 60 zł. wykąpałem dwa psy rasy olbrzymiej. Wszystko ok i bez bałaganu w domu :). Zdecydowanie polecam i będę korzystał w przyszłości z WashDog Express.
Bogdan
Bogdan
14:30 03 Sep 23
Fajne miejsce, tylko lepiej zabrać własny szampon, bo ten w dystrybutorze to jakiś cienki jest. Do tego przed zaczęciem mycia lepiej sprawdzić czy ktoś po sobie posprzątał, ciężko ludziom kłaki swojego pupila wyciągać z idealnie do tego przeznaczonych nakładek na odpływ.
Arek Gawłowski
Arek Gawłowski
13:12 20 Sep 23
Super miejsce, żeby kompleksowo porządzić dużego „potwora”, dla którego w łazience nie ma miejsca ☝️🤷🏻‍♂️
Marek Zrodlak
Marek Zrodlak
17:55 21 May 23
Fajna myjnia szampon był trochę za bardzo rozwodniony nie pienił się
Klaudia Natalciaa
Klaudia Natalciaa
15:28 19 Sep 23
Super sprawa . Myjnia bardzo dobra , mój pies czysty i zadowolony?
Mariusz Dziubinski
Mariusz Dziubinski
09:41 13 Mar 23
Na plus - sporo miejsca. Na minus - brak ławki, brak umywalki, brak ręczników papierowych, jak jest w innych lokalizacjach WashDogW dniu, kiedy byliśmy, odpływ był zapchany, już w trakcie mycia psa woda nie chciała spływać, a osoby po nas nie mogły już skorzystać, bo w wannie stało kilka cm wody.Za tą cenę (30 zł za 10min) oczekiwałabym jednak sprawnej wanny.
Anabel w Podróży
Anabel w Podróży
15:10 12 Feb 23
Nigdy pranie Owczarki Długowłosej nie poszło mi tak sprawnie.Jednak kiepski szampon, dobrze że miałam odpowiedni dla niej.
Sylwia Aura
Sylwia Aura
07:21 04 Sep 23
Super pomysł! Idealne miejsce do samodzielnego mycia psa - łatwo, szybko i wszystko jest na miejscu 😍
Sara Ratkiewicz
Sara Ratkiewicz
07:15 14 Nov 22
js_loader