Image module
Image
Wash Dog EXPRESS Bemowo
ppłk. Wacława Szadkowskiego 2A,
01-493 Warszawa
telefon: 602 250 636
e-mail: washdog.bemowo@washdog.pl
Image
Godziny otwarcia
8:00-22:00

Samoobsługowa myjnia dla psów

Wash Dog EXPRESS to samoobsługowa myjnia dla psów. Tu szybko i wygodnie wykonasz mycie psa. W myjni są kosmetyki do mycia psa (szampon, odżywka) oraz specjalna suszarka do suszenia psa. Kąpanie psów w samoobsługowej myjni dla psów to czysta przyjemność. Kosmetyki są już w cenie a kąpiel psa zajmie około 15 min. Nie myśl jak często kąpać psa, po prostu przyjdź i skorzystaj kiedy potrzebujesz. Zapraszamy!
Ocena Google
4.4
Na podstawie 41 recenzji
js_loader

Samoobsługowa myjnia dla psa

Zobacz nasz punkt

Opinie Klientów

Bardzo przydatne szczególnie w sytuacjach awaryjnych.W środku dużo miejsca.Nawet mają smaczki dla psiaka.Jedynie co można by poprawić to osobny czas ba suszenie co przy dużym psiaku zajmuje najwięcej czasu i przez to może wyjść dość drogo.
Fiolka
Fiolka
18:39 08 Feb 24
Bardzo klimatycznie jest w środku. Polecam z całego serca. Mój zwierzak był jak nowo narodzony
s znzbs
s znzbs
17:55 11 Jan 24
Super miejsce, żeby kompleksowo porządzić dużego „potwora”, dla którego w łazience nie ma miejsca ☝️🤷🏻‍♂️
Marek Zrodlak
Marek Zrodlak
17:55 21 May 23
Jako właścicielką nowofunlanda wiem że kąpiel to nielada wyzwanie i naprawdę to miejsce sprawiło że stało się to o wiele przyjemniejsze.Ceny są przystępne i 15 minut spokojnie wystarczyło mi na pełna kąpiel a to za sprawą pauzy dostępnej w automacie. Bardzo uczciwe podejście do klienta z którym nigdy nie spotkałam się np na myjni samochodowej. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.
Justyna Jękalska
Justyna Jękalska
19:35 03 Nov 23
Super miejsce zwłaszcza jeśli jesteś właścicielem dużego psa. Wygodny w obsłudze box powoduje że bez problemu umieścisz w środku nawet najbardziej opornego pupila. Łatwa w obsłudze i czyszczeniu po zakończonym myciu. Cena ok. Oby takich miejsc powstawało wiecej
Dan
Dan
07:22 16 Mar 24
Gdyby było można to dałbym 4,99 gwiazdki 😉 za zbyt rozwodniony (słabo pieniący się) szampon i podobnie odżywkę (to był pierwszy raz bez wcześniejszego doświadczenia w WDE, następnym razem będę brał swój szampon). Ale poza tym to rewelacja. Za 60 zł. wykąpałem dwa psy rasy olbrzymiej. Wszystko ok i bez bałaganu w domu :). Zdecydowanie polecam i będę korzystał w przyszłości z WashDog Express.
Bogdan
Bogdan
14:30 03 Sep 23
Nigdy pranie Owczarki Długowłosej nie poszło mi tak sprawnie.Jednak kiepski szampon, dobrze że miałam odpowiedni dla niej.
Sylwia Aura
Sylwia Aura
07:21 04 Sep 23
Zabieg umycia psa szybki i sprawny polecam
Katarzyna terlecka
Katarzyna terlecka
21:19 07 Jan 24
Super sprawa . Myjnia bardzo dobra , mój pies czysty i zadowolony?
Mariusz Dziubinski
Mariusz Dziubinski
09:41 13 Mar 23
Polecam. Mycie tu vs mycie w kabinie prysznicowej nieporównywalne. Szkoda pleców, brak bałaganu, mokrej posadzki i szafek w domu polecam. Funkcja stop kiedy nie używacie wody jest super. Do suszenia psa polecam wziąść swój ręcznik, suszarka nie daje rady.
Roman Szymański
Roman Szymański
17:29 08 Apr 24
js_loader

Jak skorzystać z myjni dla psa?

Parking

Samoobsługowa myjnia dla psów jest przy stacji paliw Orlen. Parking bezpośrednio przed myjnią dla psa.

Galeria zdjęć