Image module
Image
Wash Dog EXPRESS Ząbki
ul. Powstańców 66,
05-091 Ząbki
samoobsługowa myjnia dla psa
telefon: 503 480 902
e-mail: washdog.zabki@washdog.pl
Image
Godziny otwarcia
8:00-22:00

Samoobsługowa myjnia dla psów

Wash Dog EXPRESS to samoobsługowa myjnia dla psów. Tu szybko i wygodnie wykonasz mycie psa. W myjni są kosmetyki do mycia psa (szampon, odżywka) oraz specjalna suszarka do suszenia psa. Kąpanie psów w samoobsługowej myjni dla psów to czysta przyjemność. Kosmetyki są już w cenie a kąpiel psa zajmie około 15 min. Nie myśl jak często kąpać psa, po prostu przyjdź i skorzystaj kiedy potrzebujesz. Zapraszamy!
Ocena Google
5.0
Na podstawie 43 recenzji
js_loader

Samoobsługowa myjnia dla psa

Zobacz nasz punkt

Opinie Klientów

Z racji otwarcia psiak został umyty wcześniej niz planowałem ale do rzeczy ,Bardzo ciekawe miejsce. W środku czysto i schludnie. Duża wygodna wanna, suszarka ma moc. Szampon i odżywka nawet ładnie pachna. Godziny otwarcia też spoko udało nam się wyrobić przed 22. Polecam
Frank Fran
Frank Fran
19:31 30 Jun 23
Bruno poleca🐶 Plusy: łatwość obsługi w tym przycisk pauza:), możliwość płacenia karta, full serwis: mycie wstępne, szampon, odżywka, suszenie, fakt że przebywa tylko 1 pies i właściciel, dodatki: smaczki, rękawiczki, płyn antybakteryjny do mycia wanny i dla człowieka.Minusy: cena - natomiast zdecydowanie wolę zapłacić za tę usługę niż za remont łazienki 😂; niektórzy klienci niestety nie stosują się do zasad i nie czyszczą wanny poprzez jej umycie i wyrzucenie sierści z kratki; zbyt głośna (dla psa) i „letnia” suszarka.Będziemy wracać.
Kasia Ziemian
Kasia Ziemian
21:44 25 Jul 23
Super miejsce🙂 pies zadowolony , polecam!😊
Jagoda Kopecka
Jagoda Kopecka
09:49 05 Jul 23
Świetne miejsce, żeby umyć dużego psa. Miejsce jest małe, ale absolutnie niczego tam nie brakuje. Czyściutko, właścicielka cudowna, znajdą się nawet smaczki jako nagroda dla pieska. Miejsce jest dobrze wyciszone wiec pies nie panikuje od hałasów z ulicy. Bezpłatny parking tuż obok myjni. Na pewno będziemy tam wracać na sezonowe mycie pupila. Umycie psa 30 kg z krótka sierścią to koszt około 50-60 zł, co uważam za świetna cenę. Polecam serdecznie
Anna Michalska
Anna Michalska
11:16 02 Oct 23
Sam pomysł i wykonanie super. Cena za umycie małego psa, jak za umycie małego samochodu, którego w domu nie umyjesz 🙂 Na pewno do polecenia dla dużych psów, które ciężko umyć w domowych warunkach.
J Ch
J Ch
07:42 06 Aug 23
Bardzo fajny pomysł. Piesek czysty i zadowolony!
Magdalena Kowalczyk
Magdalena Kowalczyk
06:08 06 Jul 23
Super myjnia ! Pomimo słabej pogody na dworze w srodku jest cieplukto i komfortowo można umyć pieska.
Krzysztof Rejniak
Krzysztof Rejniak
10:58 20 Oct 23
Nowa myjka, dobre ciśnienie wody i mocna suszarka.Duży plus za zlew i smakołyki dla piesków. Polecam!
A J
A J
06:13 30 Jun 23
Świetna sprawa, piesek zadowolony i czysty.
GRB GRB
GRB GRB
08:45 05 Jul 23
Tego mi brakowało!Super że można skorzystać z takich usług w okolicy!Życzę powodzenia właścicielom w prowadzeniu tego wspaniałego interesu!!!
Moki Garage
Moki Garage
19:58 30 Jun 23
js_loader

Jak skorzystać z myjni dla psa?

Parking

Za pawilonem jest darmowy parking

Galeria zdjęć