WashDog to więcej
niż myjnia dla psów.

To idealne miejsce dla wszystkich psów i ich właścicieli.

Image module

Tutaj w  komfortowych i profesjonalnych warunkach możesz samodzielnie wykąpać psa lub zlecić zabieg naszemu specjaliście.

Chcemy, żebyś traktował WashDog jako swoją osiedlową „łazienkę dla psa”. Stawiamy na dostępność i wygodę,  dlatego na mycie samodzielne nie musisz się umawiać !!!

W naszych lokalach znajdują się miejsca do wyczesywania psa, specjalistyczne wanny do psiej kąpieli (przekierowanie do zakładki z wannami)  oraz automaty z podstawowymi artykułami zoologicznymi. (przekierowanie do zakładki „co u nas kupisz”)

Wokół Wash Dog’a chcemy skupiać osoby, które na co dzień dbają o psy i zauważają ich potrzeby. Do Wash Dog’a można umówić się ze znajomym na wspólne mycie psa. Jednak jeśli przyjdziesz sam, to możesz być pewien, że spotkasz tutaj osoby, które tak jak ty kochają zwierzęta i o nie dbają.

Misją Wash Dog jest propagowanie zdrowego trybu życia psów poprzez regularną kąpiel i wyczesywanie. Dzięki tym prostym czynnościom wykonywanym w profesjonalnie przygotowanych warunkach, dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie psa i jego właściciela.

W Wash Dog’u pielęgnacja psa staje się czystą przyjemnością.

Znajdź najbliższy punkt WashDogLokalizacje WashDog